Croissant met Gerookte Zalm

De Paasdagen zitten eraan te komen, tijd om lekker uitgebreid te ontbijten, brunchen of te lunchen. Heerlijk deze vrije dagen. En hoe gezellig is het om met z’n allen gezellig te eten met elkaar met deze dagen. Deze croissant met gerookte zalm is zo’n verwennerij voor speciale dagen.

Vieren jullie dit soort dagen ook met de familie? Ik vind het heel erg gezellig om uit te pakken met feestdagen en sta dan ook uitgebreid in de keuken te kokkerellen. Nu is dit bijna geen recept te noemen, maar toch zet ik het op de site voor jullie.

Verwenontbijtjes

Ik heb heel veel lekkere ontbijtjes op de site staan, zoek ze maar eens op. En nog zo’n heerlijk verwenontbijt is deze Gevulde papaya. Maak die ook eens op een speciale dag.

Recept Croissant met Gerookte Zalm:

Croissant met gerookte zalm. Verwen jezelf en jouw gezin eens met deze heerlijke croissant met gerookte zalm. Leuk voor een speciaal ontbijtje.
Voorbereidingstijd 5 minuten
Totale tijd 5 minuten
Gang Lunch, Ontbijt, Vis
Keuken Frans
Porties personen

Ingrediënten
  

  • 2 croissants
  • 2 el verse roomkaas
  • 1/2 tl Dijon mosterd
  • peper
  • 100 gr gerookte zalm
  • 1 bakje tuinkers

Instructies
 

  • Snijd de croissants open.
  • Meng de verse roomkaas met de mosterd en een beetje peper.
  • Besmeer de croissants met dit mengsel en leg er de plakken gerookte zalm op.
  • Bestrooi met wat tuinkers en smullen maar.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Recipe Rating